Rataj- VzH, suché 2023 No. 44 0,75l
Kód: 55219Detailní popis produktu
Jedinečné cuvee červených odrůd RATHAY a FRANKOVKA. Rathay je rakouská PIWI odrůda (křížení Blauburger x Frankovka).
Rok ležení na středně pálených amerických a francouzkých barique sudech
Aroma třešní a višní v čokoládě se sladkou kořenitou dochutí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vína |
|---|---|
| Vinařství: | No. 44 |
| Barva vína: | Červené |
| Obsah cukru: | Suché |
| Země původu: | Česká republika |
| Odrůda: | Frankovka, Rataj |
| Přívlastek / jakost: | Výběr z hroznů |
| Ročník: | 2023 |
| Objem: | 750ml |
| Alkohol: | 14,0 % |
| Číslo Šarže: | 2309 |
| Cukr: | 10,0 g/l |
| Kyseliny: | 6,9 g/l |
| Obec: | Dolní Dunajovice |
| Trať: | |
| Oblast: | Morava |
| Podoblast: | Mikulovská |
| Kategorie: | Jakostní víno s přívlastkem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)