Pálava - PS, polosuché 2025 No. 44 0,75l
Kód: 55218Detailní popis produktu
Pálava odhaluje širokou paletu tónů – od mandarinek a broskví přes liči a ananas až po čajovou růži. Její projev je bohatý, šťavnatý a krásně harmonický.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vína |
|---|---|
| Vinařství: | No. 44 |
| Barva vína: | Bílé |
| Obsah cukru: | Polosuché |
| Země původu: | Česká republika |
| Odrůda: | Pálava |
| Přívlastek / jakost: | Pozdní sběr |
| Ročník: | 2025 |
| Objem: | 750ml |
| Alkohol: | 12,05 % |
| Číslo Šarže: | 2502 |
| Cukr: | 18,7 g/l |
| Kyseliny: | 8,0 g/l |
| Obec: | Dolní Dunajovice |
| Trať: | Plotny |
| Oblast: | Morava |
| Podoblast: | Mikulovská |
| Kategorie: | Jakostní víno s přívlastkem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)