Ryzlink Vlašský - VzH, suché 2025 No. 44 0,75l
Kód: 55210Detailní popis produktu
Lehce botrytické, minerální až slané víno pochází z hroznů z perenské vinice. Vůně připomíná sušenou citrusovou kůru, heřmánek a jitrocel. V ústech působí plně, extraktivně a harmonicky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vína |
|---|---|
| Vinařství: | No. 44 |
| Barva vína: | Bílé |
| Obsah cukru: | Suché |
| Země původu: | Česká republika |
| Odrůda: | Ryzlink Vlašský |
| Přívlastek / jakost: | Výběr z hroznů |
| Ročník: | 2025 |
| Objem: | 750ml |
| Alkohol: | 14,5 % |
| Číslo Šarže: | 2515 |
| Cukr: | 6,9 g/l |
| Kyseliny: | 8,3 g/l |
| Obec: | Perná |
| Trať: | Bergrus |
| Oblast: | Morava |
| Podoblast: | Mikulovská |
| Kategorie: | Jakostní víno s přívlastkem |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)